Ceník | Svatbonet.cz
Náš ceník

Kolik Svatbonet stojí?

A co za své peníze získáte?

Vyzkoušejte si po 7 dní všechny funkce Svatbonetu zcela zdarma
(9 funkcí plánování svatby a vytvoření si vlastního webu).

Na zkoušku

0 Kč
7 dní neomezených funkcí

Zcela zdarma po uplynutí lze data obnovit

Za 0 Kč si na 7 dní vyzkoušejte celý Svatbonet. Plánujete svatbu a hledáte něco, co Vám plánování nejvíce usnadní? Jste na správné adrese! Vyzkoušejte si všechny funkce Svatbonetu zdarma a vytvořte si svatební web. Až Vás Svatbonet přesvědčí, že se vyplatí si ho koupit, o svá data ani práci nepřijdete.

Vyzkoušet

Už se to blíží (6 měsíců)

349 Kč
180 dní neomezených funkcí

+ bonus 30 minut konzultace se svatební koordinátorkou

Za 349 Kč získáte půlroční předplatné Svatbonetu. Toto předplatné je určeno pro snoubence, které čeká jejich velký den přibližně za půl roku a ještě jim zbývá spousta věcí zařídit. Rozešlete pozvánky hostům, vytvořte svatební web s informacemi pro svatebčany, odškrtávejte si úkoly a následujte rady koordinátorky, se kterou získáte 30 minut konzultace zdarma.

Objednat
Oblíbené

Času dost (1 rok)

649 Kč
365 dní neomezených funkcí

+ bonus 1 hodina konzultace se svatební koordinátorkou

Právě jste se zasnoubili a hledáte rady, jak připravit svatbu svých snů? Toto předplatné za 649 Kč je pro Vás jako dělané. Svatbonet Vám ukáže, jak postupovat přípravou svatby krok za krokem. Pozvěte své hosty a další informace jim předejte pomocí Vámi vytvořených svatebních stránek. Jako bonus získáte 1 hodinu konzultace se svatební koordinátorkou, která Vám dá užitečné tipy a triky a zodpoví jakoukoliv otázku (svatby se týkající ;)), aby Vám pomohla naplánovat si svou svatbu snů.

Objednat
20% Sleva

Pohoda a klid (navždy)

1249 Kč 999 Kč
∞ dní neomezených funkcí

+ bonus 2 hodiny konzultace se svatební koordinátorkou

Věděli jste, že je ideální začít plánovat svatbu 12 až 18 měsíců před vysněným dnem? Jestliže chcete mít plánování bez stresu? Toto předplatné za 649 Kč Vám zajistí dokonale dlouhou dobu na naplánování Vaší svatby a navíc si navždy uchováte své vzpomínky na Váš svatební den. Ukažte jednou své svatební webové stránky svým dětem a časem i vnoučatům. Nahrajte na ně fotky ze své svatby a sdílejte je se svatebčany navždy na Vaší unikátní webové adrese. Veškeré funkce můžete používat neomezeně tak dlouho, jak si jen budete přát. A můžete se odkudkoliv a kdykoliv vracet ke vzpomínkám na Váš jedinečný den.

Objednat

O svá data nepřijdete a dáme Vám bonus!

Po uplynutí zkušební doby o svá data nepřijdete, budou na Svatbonetu uložena a po zakoupení jakéhokoliv předplatného se Vám automaticky obnoví. V případě zakoupení více předplatných se jejich hodnoty sčítají.

Ke koupi předplatného získáte jako bonus konzultaci se svatební koordinátorkou, která Vám pomůže dovést Vaší svatbu k dokonalosti.