Co můžete vyhrát?

Chtěli byste vyhrát celý svatební den profesionální fotografku, která s vámi zachytí veškeré přípravy, obřad i následnou party?

Ve spolupráci s fotografkou MgA. Silvií Kořenkovou (www.fotografka.cz) jsme pro vás připravili možnost vyhrát celodenní focení svatby v hodnotě 13 900 Kč.

A když říkáme „profesionální”, myslíme to vážně. Silvie studovala fotografii na Střední průmyslové škole grafické v Praze, a poté pokračovala na FAMU v oboru Fotografie. Působila půl roku v Londýně a po návratu nafotila soubor „Depersonalizace“, která putovala na výstavu do Pekingu. Fotografováním svateb se živí více než 7 let. Její portfolio můžete zhlédnout na www.fotografka.cz, stejně jako její další služby, jako je focení glamour, portrétů či firemních akcí.

Soutěžit

Jak se zúčastnit?

Stačí následovat 3 jednoduché kroky:

  1. Nejdříve se zaregistrujte na Svatbonetu
  2. Zakupte si jakékoliv předplatné
  3. Tipněte si odpověď na otázku: “Jaký je průměrný rozpočet na svatbu registrovaných snoubenců na Svatbonetu ke dni 14. února 2019?”

Rozpočtem na svatbu je zamýšlena částka, kterou naši uživatelky zadaly v kalkulačce nákladů jako rozpočet na svatbu.

Poté jen stačí počkat do 14. února 2019, kdy vyhlásíme šťastný pár, který splnil soutěžní podmínky a jehož tip byl nejbližší. Poté je Silvie bude kontaktovat ohledně detailů (datum, místo).

3 kroky k výhře

1.krok

Zaregistrujte se na stránkách svatbonet.cz

Zaregistrovat se

2.krok

Zakupte si jakékoliv předplatné

Nejprve zakupte předplatné

3.krok

Tipněte si výsledek na otázku “Jaký je průměrný rozpočet na svatbu našich zaregistrovaných uživatelů?”

Nejprve zakupte předplatné