Svatební koordinátorka | Our-Wedding-Planner.com
Naše

Svatební koordinátorka

S čím Vám pomůže a kde ji najdete?

Nevíte, kde začít? Neumíte se rozhodnout, jak svatbu pojmout? Je toho na Vás moc? Bojíte se, abyste na něco nezapomněli? Domluvte si konzultaci se svatební koordinátorkou.

Co ví koordinátorka, co já nevím?

Mnoho věcí se zdá být zřejmých, dokud člověk nezabrousí do detailů. Koordinátorka má kromě vědomostí především praktické zkušenosti z mnohých svateb.

Co získáte?

Odpovědi na veškeré Vaše dotazy ke svatbě a jejímu plánování. Praktické rady a tipy. Případně i kontakty na dodavatele.

Jak probíhá konzultace?

Kontaktujete koordinátorku pomocí e-mailu. Domluvíte se na přesném termínu, kdy si zavoláte pomocí Skype, nebo Hangouts.

Kolik konzultace stojí?

V rámci Vámi zakoupeného tarifu máte automaticky možnost využít od 30 do 120 minut konzultace zdarma. V případě potřeby další konzultace je cena 130 Kč za 30 minut. V tomto případě platba probíhá předem.

Pro individuální objednávku využijte náš kontaktní formulář.

Zakoupit si program

Petra Štočková

petra.stockova@svatbonet.cz
koordinátorka Svatbonet.cz

Jmenuji se Petra Štočková. V soukromí jsem podle situace zodpovědná ženská, ale i praštěná malá holka. Partnerka pro mě toho nejlepšího chlapa ze 4 miliard možných (perfect match), máma malé dračice a nevlastní máma dvou báječných puberťáků. Baterky dobíjím sportem a kreativní tvorbou.

V profesním životě jsem prošla už leccos. A časem dospěla k tomu, že mě naplňuje dělat lidi šťastné. Pak mě zkušenosti z organizace různorodých eventů a akcí přivedly právě ke svatbám, které jsou úžasné pro jedinečnost každého páru. Miluji pomáhat snoubencům ušít svatební den na míru! A baví mě všechny nové výzvy. Pište, ráda Vás svatebním plánováním provedu, poradím a pomůžu.

Těším se na slyšenou, Petra.

Recenze Petřiny práce